Moderní stropní svítidlo černé 3-světlo – Facile

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97326 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 3-světlo - Facile
Značka: QAZQA
909 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97326 Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97326
Perfektní volba pro všechny milovníky minimalistického a moderního designu! Rozhodněte se pro nezaměnitelné kouzlo, které s sebou přináší řada Facil. K dispozici ve výběru různých barev a variant. Hravý design byl sestaven velmi elegantním způsobem, který vypadá super elegantně a dává každé místnosti to trochu kouzla navíc! Prostě perfektní produkt! Lampa má průměr 30 cm a výšku 51 cm. Montážní deska má průměr 11 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 40 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Přineste atmosféru do vašeho domova se stropní lampou Facile!
Často hledaný produkt Moderní stropní svítidlo černé 3-světlo – Facile je k dispozici právě nyní tu v populární kategorii stropni svitidla. Nyní získáte ještě jiné zboží z této oblíbené sekce z pohodlí domova. Známý dodavatel QAZQA dodává top produkty. A to ještě není vše.

Levný produkt Moderní stropní svítidlo černé 3-světlo - Facile od naší známé značky QAZQA snadno můžete získat zrovna dneska ve výprodejové akci. Zrovna nyní za cenu 909 Kč.