Moderní stropní svítidlo černé 2-světlo – Cela

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102839 Cela je moderní a nadčasové stropní svítidlo vyrobené z hliníku. Dokonalé základní... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 2-světlo - Cela
Značka: QAZQA
1 239 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102839 Cela je moderní a nadčasové stropní svítidlo vyrobené z hliníku. Dokonalé základní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102839
Cela je moderní a nadčasové stropní svítidlo vyrobené z hliníku. Dokonalé základní světlo v hale, v obývacím pokoji, ale také pěkné v kuchyni poblíž ostrova na vaření! Má výšku 17,8 cm, délku 26,4 cm a šířku 13,2 cm. Montážní deska má stejnou velikost (26,4 cm x 13,2 cm). Doplňte tuto zábavnou Celu dvěma světelnými zdroji E27 s maximálním výkonem 40 W. Poznámka: světelné zdroje nejsou zahrnuty, můžete si je objednat zvlášť v našem internetovém obchodě. Vyberte si nápadné varianty, protože jsou viditelné v přípravku! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (např. Nástěnného vypínače). Poskytněte doma s touto Celou pěknou základní lampu!
Nový produkt Moderní stropní svítidlo černé 2-světlo lze sehnat lehce tu na stránkách v rubrice stropni svitidla. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmíněné rubrice v akci!

Unikátní a žádaný kus Moderní stropní svítidlo černé 2-světlo - Cela od dodavatele kvalitních produktů QAZQA snadno seženete na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Nabídky již od 1 239 Kč.