Moderní stropní svítidlo černé 162 cm 6 světel – Botu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102390 Hledáte moderní dlouhou stropní lampu? Pak je Botu přesně to, co hledáte! Tato stropní... více informací »
Moderní stropní svítidlo černé 162 cm 6 světel - Botu
Značka: QAZQA
4 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102390 Hledáte moderní dlouhou stropní lampu? Pak je Botu přesně to, co hledáte! Tato stropní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102390
Hledáte moderní dlouhou stropní lampu? Pak je Botu přesně to, co hledáte! Tato stropní lampa je černá a je vyrobena z oceli. Skvrny můžete snadno otočit tak, aby světlo vždy svítilo na požadovaném místě, super praktické! Botu je 24 cm vysoký, 162 dlouhý a 9 cm široký. Montážní deska má průměr 8 cm a je 2,5 cm hluboká. Stínidlo má průměr 9 cm a výšku 12 cm. Díky otevřenému stínidlu je zdroj světla v svítidle dobře viditelný. Stropní svítidlo je dodáváno bez světelného zdroje. Aby to bylo kompletní, musíte si objednat šest světelných zdrojů, každý s objímkou E14 (40 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Stropní svítidla se perfektně používají jako základní osvětlení, stejně jako Botu. To je ideální pro obývací pokoj, ložnici nebo jídelnu. Už neváhejte!
Kvalitní a žádaný kousek Moderní stropní svítidlo černé 162 cm 6 světel – Botu máte možnost dostat jednoduše tady a teď na našich stránkách v kategorii bodova svetla! Nyní můžete najít ještě další produkty ve zmíněné sekci v akci. To však není všechno, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na další kvalitní produkty od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce QAZQA má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment za super ceny. A to je teprve začátek!

Akční a ve slevě produkt Moderní stropní svítidlo černé 162 cm 6 světel - Botu od skvělého výrobce QAZQA je k dispozici v naší online nabídce napořád výhodně. Nyní nakoupíte za 4 079 Kč.