Moderní stropní svítidlo bronzové s jantarovým sklem 20 světel – Bianca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104770 Získejte s Biancou opravdový poutač do svého domova. Toto moderní stropní svítidlo má minimálně 20 (!)... více informací »
Moderní stropní svítidlo bronzové s jantarovým sklem 20 světel - Bianca
Značka: QAZQA
7 859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104770 Získejte s Biancou opravdový poutač do svého domova. Toto moderní stropní svítidlo má minimálně 20 (!)...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104770
Získejte s Biancou opravdový poutač do svého domova. Toto moderní stropní svítidlo má minimálně 20 (!) světelných bodů a je vyrobeno z oceli se sklem. Má průměr 75 cm a výšku 25. Každá skleněná koule má průměr 10 cm. Montážní deska má průměr 15 cm a výšku 2,5 cm. Tato lampa má objímku G9 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto je nutné je objednat samostatně. Udělejte si to doma ještě útulnější pomocí externího stmívače, protože tato lampa je stmívatelná. Dodejte svému interiéru moderní nádech se stropním svítidlem Bianca.

Velmi oblíbený výrobek Moderní stropní svítidlo bronzové s jantarovým sklem 20 světel - Bianca od společnosti se zárukou kvality QAZQA lze nakoupit zrovna dnes až neuvěřitelně levně! Právě nyní za 7 859 Kč.