Moderní stropní svítidlo bronzové s jantarovým sklem 12 světel – Bianca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104769 Vydejte se na atmosféru se stropním svítidlem Bianca. Tato lampa je vyrobena z oceli se sklem... více informací »
Moderní stropní svítidlo bronzové s jantarovým sklem 12 světel - Bianca
Značka: QAZQA
6 049 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104769 Vydejte se na atmosféru se stropním svítidlem Bianca. Tato lampa je vyrobena z oceli se sklem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104769
Vydejte se na atmosféru se stropním svítidlem Bianca. Tato lampa je vyrobena z oceli se sklem a povrchově upravena v bronzové barvě. Má průměr 60 cm a výšku 20 cm. Skleněné koule mají průměr 10 cm. Montážní deska má průměr 15 cm a výšku 2,5 cm. 12 požadovaných světelných zdrojů ještě není zahrnuto, perfektní světelný zdroj najdete níže s perfektní kombinací. Udělejte si to doma extra útulné pomocí externího stmívače, protože tato lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Pořiďte si stylové stropní svítidlo s Biancou.

Oblíbený a kvalitní kousek Moderní stropní svítidlo bronzové s jantarovým sklem 12 světel - Bianca od spolehlivého výrobce QAZQA můžete dostat v naší nabídce v bezva akci! Právě teď jen za 6 049 Kč.