Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED třístupňového stmívatelného – Steffie

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103721 Steffie je krásná moderní stropní lampa. Jednoduchý design, ale velmi stylový... více informací »
Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED třístupňového stmívatelného - Steffie
Značka: Paul Neuhaus
2 809 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103721 Steffie je krásná moderní stropní lampa. Jednoduchý design, ale velmi stylový...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103721
Steffie je krásná moderní stropní lampa. Jednoduchý design, ale velmi stylový doplněk vašeho interiéru. Stropní svítidlo je vyrobeno z plastu a má bílou barvu. Má průměr 50 cm a výšku 9 cm. Steffie přichází s nevyměnitelným LED osvětlením. Má světelný výkon 3200 lumenů a 2700 – 5000 Kelvinů. To z něj dělá skutečnou velmoc! Stropní svítidlo je také stmívatelné pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když jednou stisknete vlastní spínač světla, získáte 100% (plné) světlo a podruhé 60% světla. A potřetí získáte 30% (atmosférického) světla. Tímto způsobem vždy určíte požadovanou atmosféru v místnosti! V průměru vydrží Steffie 30 000 hodin hoření. Steffie je perfektní lampa pro funkční osvětlení. Například ve studiu nebo v kanceláři. Dodejte svému interiéru moderní nádech se stropní lampou Steffie.

Zajímavý výrobek Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED třístupňového stmívatelného - Steffie od značky Paul Neuhaus pohodlně seženete na našich stránkách opravdu výhodně. Aktuálně výhodně za 2 809 Kč.