Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED s dálkovým ovládáním – Mila

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105142 Stropní svítidlo Mila je moderní LED panel. Ideální do předsíně, pracovny nebo jídelny. Je vyroben z... více informací »
Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED s dálkovým ovládáním - Mila
Značka: Paul Neuhaus
5 949 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105142 Stropní svítidlo Mila je moderní LED panel. Ideální do předsíně, pracovny nebo jídelny. Je vyroben z...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 105142
Stropní svítidlo Mila je moderní LED panel. Ideální do předsíně, pracovny nebo jídelny. Je vyroben z hliníku a má bílou povrchovou úpravu. Svítidlo má výšku 5 cm, délku 120 cm a šířku 40 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 110 cm a šířku 30 cm. Panel má 2 světelné body, jak na ploché části lampy, tak za panelem. Ty lze ovládat i samostatně pomocí dodaného dálkového ovladače. Barvu a jas lampy si také můžete upravit podle svého. LED má světelný výkon 6000 lumenů a 2 700-5 000 Kelvinů. V průměru LED vydrží 25 000 hodin svícení. Světlo lze také ztlumit, pokud chcete vytvořit extra atmosféru. Udělejte si to doma útulné se stropním svítidlem Mila.

Oblíbený a kvalitní výrobek Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED s dálkovým ovládáním - Mila od společnosti s dlouholetou tradicí Paul Neuhaus můžete získat zde teď opravdu levně. Nabídky již od 5 949 Kč.