Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED s dálkovým ovládáním – Maaike

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105141 Stropní svítidlo Maaike je moderní LED panel. Ideální do předsíně, pracovny nebo... více informací »
Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED s dálkovým ovládáním - Maaike
Značka: Paul Neuhaus
3 495,20 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105141 Stropní svítidlo Maaike je moderní LED panel. Ideální do předsíně, pracovny nebo...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 105141
Stropní svítidlo Maaike je moderní LED panel. Ideální do předsíně, pracovny nebo jídelny. Je vyrobena z plastu a má bílou povrchovou úpravu. Svítidlo má výšku 6,2 cm, délku 31,4 cm a šířku 31,4 cm. Montážní deska má výšku 5 cm, délku 20 cm a šířku 20 cm. Barvu a jas lampy si můžete upravit podle vlastní chuti pomocí dodávaného dálkového ovladače. LED má světelný výkon 1500 lumenů a 2 700-5 000 Kelvinů. V průměru LED vydrží 25 000 hodin svícení. Světlo lze také ztlumit, pokud chcete vytvořit extra atmosféru. Udělejte si doma útulnost se stropním svítidlem MaaikeLevný výrobek Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED s dálkovým ovládáním – najdete bezstarostně na stránkách ve známé sekci stropni svitidla! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další produkty od značky Paul Neuhaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Moderní stropní svítidlo bílé včetně LED s dálkovým ovládáním - Maaike od výrobce s mnohaletou tradicí Paul Neuhaus jde pořídit u nás právě trvale výhodně! K sehnání zrovna v akci za 3 495,20 Kč.