Moderní stropní svítidlo bílé s dálkovým ovládáním – Starry

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103780 Stropní lampa Starry je lahůdkou pro oko! Tento plast s ocelovou lampou využívá... více informací »
Moderní stropní svítidlo bílé s dálkovým ovládáním - Starry
Značka: Paul Neuhaus
3 839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103780 Stropní lampa Starry je lahůdkou pro oko! Tento plast s ocelovou lampou využívá...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103780
Stropní lampa Starry je lahůdkou pro oko! Tento plast s ocelovou lampou využívá hvězdný efekt, který v místnosti vytváří efekt magického světla. Starry má průměr 69,5 cm a výšku 8,9 cm. Stropní lampa má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 4800 lumenů a 3 000 – 5 000 Kelvinů. Vysoký světelný výkon z něj dělá skutečnou elektrárnu! Naštěstí je lampa stmívatelná pomocí přiloženého dálkového ovladače. Jasem i barevnou teplotou. Tímto způsobem vždy vytvoříte požadovanou atmosféru v místnosti! Starry je perfektní stropní svítidlo do obývacího pokoje, ložnice nebo dětského pokoje. Skutečný musí mít! Unikátní a oblíbený produkt Moderní stropní svítidlo bílé s dálkovým ovládáním – Starry můžete nakoupit nyní u nás v oblíbené rubrice stropni svitidla! Nyní získáte vyjímečné výrobky z této populární rubriky za příznivou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé zboží od výrobce Paul Neuhaus. Najdete je níže na této stránce. Přední dodavatel Paul Neuhaus má k dispozici skvělý sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Unikátní a žádaný kousek Moderní stropní svítidlo bílé s dálkovým ovládáním - Starry od známého výrobce Paul Neuhaus můžete pořídit na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu. Právě teď jen za 3 839 Kč.