Moderní stropní svítidlo bílé 50 cm 3-světelné – Drum Duo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104406 Drum Duo je, jak už asi tušíte, lampa s duo stínítkem. Vnitřní stínítko je bílé a... více informací »
Moderní stropní svítidlo bílé 50 cm 3-světelné - Drum Duo
Značka: QAZQA
4 395 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104406 Drum Duo je, jak už asi tušíte, lampa s duo stínítkem. Vnitřní stínítko je bílé a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104406
Drum Duo je, jak už asi tušíte, lampa s duo stínítkem. Vnitřní stínítko je bílé a vnější stínítko je průhledné. To poskytuje lampě další rozměr. Protože je vnitřní stínidlo uzavřeno opálovou skleněnou deskou, dochází k tlumení světla. To zajišťuje příjemný světelný zážitek. Buben Duo je vyroben z tkaniny s ocelí a sklem. Má průměr 50 cm a výšku 32 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Stropní svítidlo doplníte 3 světelnými zdroji s objímkou E27 max. 40 Watt. Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Drum Duo je krásné stropní svítidlo do předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Udělejte si to doma útulně s Drum Duo.

Unikátní a oblíbený kus Moderní stropní svítidlo bílé 50 cm 3-světelné - Drum Duo od známého dodavatele QAZQA lze zakoupit na našich stránkách teď levně! Výhodně za super cenu 4 395 Kč.