Moderní stropní svítidlo bílé 38 cm vč. LED – Bjorn

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104234 Praktické, kulaté stropní svítidlo do každé domácnosti! Vzhled a síla: Bjorn má... více informací »
Moderní stropní svítidlo bílé 38 cm vč. LED - Bjorn
Značka: QAZQA
515 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104234 Praktické, kulaté stropní svítidlo do každé domácnosti! Vzhled a síla: Bjorn má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104234
Praktické, kulaté stropní svítidlo do každé domácnosti! Vzhled a síla: Bjorn má všechno. Stropní lampa Bjorn je vyrobena z bílého kovu se sklem. Má průměr 38 cm a je vysoký 8 cm. Sklo má průměr 31 cm. LED lampa (nevyměnitelná) je součástí balení. To dává nejméně 2190 lumenů světla: to je hodně! Nejde tedy o atmosférickou lampu, ale o skutečnou funkční lampu. Poskytuje také teplé bílé světlo (2 700 Kelvinů). Lampa má 30 000 hodin hoření. Bjorn je praktická funkční lampa!Oblíbený a kvalitní produkt Moderní stropní svítidlo bílé 38 cm vč. LED – Bjorn lze pořídit právě teď tu na našich stránkách v oblíbené rubrice stropni svitidla. Nyní si můžete koupit ještě jiné kusy ze zmíněné sekce v akci. Tato značka QAZQA vyrábí top výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Akční produkt Moderní stropní svítidlo bílé 38 cm vč. LED - Bjorn od spolehlivé značky QAZQA snadno seženete tady nyní za výprodejovou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 515 Kč.