Moderní stropní svítidlo 3-světlo černé se zlatým interiérem – Tomáš

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98273 Nadčasová nástěnná lampa, to je ten Tomáš! Dokončí vaši zeď úplně. Kombinace... více informací »
Moderní stropní svítidlo 3-světlo černé se zlatým interiérem - Tomáš
Značka: Trio Leuchten
1 491,75 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98273 Nadčasová nástěnná lampa, to je ten Tomáš! Dokončí vaši zeď úplně. Kombinace...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98273
Nadčasová nástěnná lampa, to je ten Tomáš! Dokončí vaši zeď úplně. Kombinace černé barvy a zlatého interiéru mu dává příjemný doplněk. Lampa má průměr 45 cm a výšku 22 cm. Stínidlo má průměr 12 cm a výšku 11 cm. Montážní deska má průměr 25 cm. Lampu zakončíte třemi světelnými zdroji s objímkou E14 (max. 28 W), kterou je nutné objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Doplňte svůj interiér o tyto milé Tomáše.
Zlevněný produkt Moderní stropní svítidlo 3-světlo černé se zlatým můžete najít také tady a teď na našem webu v populární sekci stropni svitidla! Získejte unikátní produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu! Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na více produktů od výrobce Trio Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně žádaný kousek Moderní stropní svítidlo 3-světlo černé se zlatým interiérem - Tomáš od skvělé značky Trio Leuchten máte možnost získat v aktuální nabídce za výhodné peníze! Cena od 1 491,75 Kč.