Moderní stropní lampa z oceli s bílými stínítky, 4 světla – Hetta

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102398 Moderní a stylový stropní reflektor ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové... více informací »
Moderní stropní lampa z oceli s bílými stínítky
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102398 Moderní a stylový stropní reflektor ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102398
Moderní a stylový stropní reflektor ve vaší domácnosti! Je dokončena z oceli, látkové stínidla mají nadčasovou bílou barvu. Body jsou nezávisle nastavitelné, takže si můžete vybrat, kam má světlo svítit. Hetta má výšku 19 cm, délku 60,5 cm a šířku 23 cm. Montážní deska má průměr 9 cm a je 2,5 cm vysoká. Bílý odstín má průměr 10 cm a výšku 10 cm. Hetta je vybavena čtyřmi světelnými zdroji, z nichž každý je vybaven výbojkou E14 (max. 15 W), kterou si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tímto způsobem vytvoříte dokonalou atmosféru ve svém obývacím pokoji nebo ložnici! Hodně žádaný kousek lze sehnat bez obtíží na stránkách v populární rubrice bodova svetla! Připravili jsme vyjímečné produkty z této populární rubriky ve slevě! Věhlasný dodavatel QAZQA vás obohatí o skvělé produkty Udělejte si radost!

Tento designový kousek Moderní stropní lampa z oceli s bílými stínítky, 4 světla - Hetta s pečetí kvality od značky QAZQA najdete u nás právě výhodně! Pouze nyní za 775 Kč.