Moderní stropní lampa bronzová se sklem – Dome

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97095 Hledáte doma moderní poutač? Pak je Dome pro vás! Je krásně zakončeno zlatem a otevřeným skleněným... více informací »
Moderní stropní lampa bronzová se sklem - Dome
Značka: QAZQA
729 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97095 Hledáte doma moderní poutač? Pak je Dome pro vás! Je krásně zakončeno zlatem a otevřeným skleněným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97095
Hledáte doma moderní poutač? Pak je Dome pro vás! Je krásně zakončeno zlatem a otevřeným skleněným odstínem, aby byl zdroj světla pěkně viditelný! Svou lampu doplňte nápadným světelným zdrojem, který se vejde do objímky E27 (max. 40 W). Svítilna je také stmívatelná pomocí externího stmívače, takže je večer díky Dome mimořádně útulná! Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Lampa má celkovou výšku 25 cm. Montážní deska má průměr 15 cm. Poskytněte doma příjemný doplněk se stropní lampou Dome!
Tento exkluzivní výrobek Moderní stropní lampa bronzová se můžete nakoupit právě nyní tady u nás zařazený v rubrice stropni svitidla. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii za rozumné peníze. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Moderní stropní lampa bronzová se sklem - Dome od výrobce QAZQA jde získat právě teď v nabídce za akční cenu. Ceny již od 729 Kč.