Moderní stolní lampa zlatá 2-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103137 Stolní lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře! Dva světelné body... více informací »
Moderní stolní lampa zlatá 2-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
1 579 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103137 Stolní lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře! Dva světelné body...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103137
Stolní lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře! Dva světelné body vypadají jako dvě zářící květiny na stole. Lampa je vyrobena z oceli, povrchová úprava zlatem se sklem. Sklo má kouřový efekt, který v místnosti vytváří krásný světelný efekt. Athény mají celkovou výšku 48 cm, délku 19 cm a šířku 10 cm. Základna má průměr 15 cm a výšku 2,5 cm. Atény jsou dodávány včetně kabelu (200 cm) a zástrčky. Každý ze skleněných odstínů má průměr 10 cm. Stolní lampu doplníte 2 světelnými zdroji, každý s objímkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si to objednat. Atény jsou stmívatelné pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Velmi atraktivní stolní lampa s moderním okrajem. Atény je stolní lampa, kterou hledáte!Tento velmi žádaný produkt Moderní stolní lampa zlatá 2-světlo s kouřovým sklem lze pořídit lehce na našem webu zařazený v sekci stolni lampy! Nyní můžete získat unikátní produkty ve zmiňované rubrice za super peníze.

Žádaný výrobek Moderní stolní lampa zlatá 2-světlo s kouřovým sklem - Atény od výrobce QAZQA pořídíte na našich stránkách teď právě trvale výhodně. Akční ceny od 1 579 Kč.