Moderní stolní lampa z oceli s dotykovým stmívačem vč. LED – Douwe

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98193 Díky super modernímu designu je tato stolní lampa Douwe zcela doma v moderním interiéru. S celkovou... více informací »
Moderní stolní lampa z oceli s dotykovým stmívačem vč. LED - Douwe
2 129 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98193 Díky super modernímu designu je tato stolní lampa Douwe zcela doma v moderním interiéru. S celkovou...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98193
Díky super modernímu designu je tato stolní lampa Douwe zcela doma v moderním interiéru. S celkovou výškou 81 cm je ve vašem obývacím pokoji skutečným poutačem. Základna má průměr 15,5 cm. Lampa má integrovanou LED a není vyměnitelná. Tato LED má světelný výkon 300 lumenů a 3 000 Kelvinů, což znamená, že svítí funkční světlo. Praktické pro čtecí koutek. Tato Douwe má nejméně 20 000 hodin hoření, a proto vydrží dlouho. Velmi pěkným doplňkem této stolní lampy je, že je stmívatelná dotykovým stmívačem. Tento stmívač je umístěn na horní části tyče (bílé tlačítko). Jedním stisknutím jej zapnete, a tím dojde k jeho nejdivočejšímu nastavení. Když tlačítko podržíte, pomalu ztmavne. Udělejte si večer extra útulným ztlumením světla! Vestavěné rameno pro čtení je nastavitelné, takže si můžete vybrat, jak ohnete rameno pro čtení. Kovová povrchová úprava v kombinaci s elegantním designem poskytuje super moderní vzhled! Zkrátka obrázek k vidění.
Zcela unikátní produkt Moderní stolní lampa z oceli s dotykovým stmívačem máte možnost získat aktuálně tady u nás v populární sekci stolni lampy! Nyní si můžete koupit akční produkty ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!

Ve slevě výrobek Moderní stolní lampa z oceli s dotykovým stmívačem vč. LED - Douwe od našeho předního výrobce Leuchten Direct lze zakoupit tady nyní za skvělou cenu. V akci za 2 129 Kč.