Moderní stolní lampa stativ mosaz – drát

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103447 Tato roztomilá stolní lampa je absolutní nutností! Zlatá barva a jemná kapota dodávají... více informací »
Moderní stolní lampa stativ mosaz - drát
Značka: QAZQA
1 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103447 Tato roztomilá stolní lampa je absolutní nutností! Zlatá barva a jemná kapota dodávají...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103447
Tato roztomilá stolní lampa je absolutní nutností! Zlatá barva a jemná kapota dodávají vašemu interiéru něco navíc. Lampa má výšku 56 cm a průměr 25 cm a je dodávána se šňůrkou (190 cm) se zástrčkou. Vyberte si pěkný světelný zdroj E27 (max. 40 W) pro dokončení této lampy (světelný zdroj není součástí dodávky). Raději byste ztlumili lampu? To je možné pomocí externího stmívače. Poznámka: toto není zahrnuto. Stolní lampa Wire může zcela rozjasnit váš moderní, romantický nebo botanický životní styl a je perfektní jako základní osvětlení nebo náladové osvětlení ve vašem interiéru!Zlevněný kousek můžete pořídit rovnou na našich stránkách zařazený v rubrice stolni lampy! Připravili jsme pro vás akční kusy ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Mrkněte také na další kvalitní kousky od značky . Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní kus Moderní stolní lampa stativ mosaz - drát jednoduše pořídíte zde levně! Ceny od 1209.00 korun! 1 059 Kč.