Moderní stolní lampa látková odstín černá se zlatem – VT 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103298 Stolní lampy v místnosti vytvářejí skutečnou atmosféru, zejména tento VT 1! To vám... více informací »
Moderní stolní lampa látková odstín černá se zlatem - VT 1
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103298 Stolní lampy v místnosti vytvářejí skutečnou atmosféru, zejména tento VT 1! To vám...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103298
Stolní lampy v místnosti vytvářejí skutečnou atmosféru, zejména tento VT 1! To vám umožní vytvářet útulné rohy se správným množstvím světla. VT 1 je vyroben z oceli s látkou a je dokončen v černé barvě. Vnitřek stínítka je dokončen ve zlatě, což vám při zapnutém osvětlení poskytne efekt teplého světla. Má průměr 20 cm a výšku 48,8 cm. Základna má průměr 16 cm a výšku 2 cm. VT 1 se dodává včetně kabelu (200 cm) a zástrčky. Stolní lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 60 W). Nezapomeňte je objednat samostatně ve webovém obchodě. Osvětlení je také stmívatelné pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. VT 1 se skvěle hodí na noční stolek, příborník nebo do obývacího pokoje. V moderním interiéru se cítí jako doma. Stolní lampa VT 1 je přesně to, co hledáte! Kvalitní a žádaný produkt Moderní stolní lampa látková odstín černá se zlatem – VT 1 můžete pořídit mimo jiné tady na stránkách umístěný v rubrice stolni lampy. Pořiďte si skvělé produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Významný dodavatel svým zákazníkům dodává top výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Kvalitní výrobek Moderní stolní lampa látková odstín černá se zlatem - VT 1 jednoduše můžete pořídit tady nyní ve výprodejové akci. Nabídka od 535.00 Kč. 775 Kč.