Moderní stolní lampa černé 2-světlo s kouřovým sklem – Atény

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103125 Stolní lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře!... více informací »
Moderní stolní lampa černé 2-světlo s kouřovým sklem - Atény
Značka: QAZQA
1 529 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103125 Stolní lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103125
Stolní lampa Athens je veselým doplňkem vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře! Dva světelné body vypadají jako dvě zářící květiny na stole. Lampa je vyrobena z černé oceli se sklem, sklo má kouřový efekt, který v místnosti vytváří krásný světelný efekt. Athény mají celkovou výšku 48 cm, délku 19 cm a šířku 10 cm. Základna má průměr 15 cm a výšku 2,5 cm. Atény jsou dodávány včetně kabelu (200 cm) a zástrčky. Každý ze skleněných odstínů má průměr 10 cm. Stolní lampu doplníte 2 světelnými zdroji, každý s objímkou G9 (max. 28 W). Nezapomeňte si to objednat. Atény jsou stmívatelné pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Velmi atraktivní stolní lampa s moderním okrajem. Atény je stolní lampa, kterou hledáte!

Hodně povedený produkt Moderní stolní lampa černé 2-světlo s kouřovým sklem - Atény od výrobce s dlouholetou historií QAZQA snadno můžete najít v naší nabídce levně. Akční ceny od 1 529 Kč.