Moderní stolní lampa černá se stínidlem zlatá 25 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104192 Stolní lampa simplo má jednoduchý design, ale díky použití barev opravdu vyniká! Skvěle... více informací »
Moderní stolní lampa černá se stínidlem zlatá 25 cm - Simplo
Značka: QAZQA
1 209 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104192 Stolní lampa simplo má jednoduchý design, ale díky použití barev opravdu vyniká! Skvěle...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104192
Stolní lampa simplo má jednoduchý design, ale díky použití barev opravdu vyniká! Skvěle se hodí do moderního interiéru. Stolní lampa je vyrobena z látky s ocelí. Noha je vyvedena v černé barvě, díky čemuž je velmi nadčasová. Zlatá kapuce poskytuje atraktivní a teplý interiér. Simplo má průměr 25 cm a výšku 60 cm. Základna má průměr 14 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Šňůra má délku 250 cm. Stolní lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Pro větší atmosféru je stolní lampa stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Simplo je krásná stolní lampa do obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Ve skutečnosti se hodí do každé místnosti v domě. Dokončete svůj moderní interiér pomocí Simplo!

Levný výrobek Moderní stolní lampa černá se stínidlem zlatá 25 cm - Simplo jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za akční cenu. Nabídka od 1029.00 Kč 1 209 Kč.