Moderní stolní lampa černá se sklem plochým kulatým – Roslini

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104754 Moderní stolní lampa Roslini dodá vašemu interiéru nejen více atmosféry, ale také zeleně! Vaše oblíbená... více informací »
Moderní stolní lampa černá se sklem plochým kulatým - Roslini
Značka: QAZQA
1 009 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104754 Moderní stolní lampa Roslini dodá vašemu interiéru nejen více atmosféry, ale také zeleně! Vaše oblíbená...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104754
Moderní stolní lampa Roslini dodá vašemu interiéru nejen více atmosféry, ale také zeleně! Vaše oblíbená rostlina získá pěkné místo v domě. Lampa je vyrobena z oceli se sklem a má černou povrchovou úpravu. Má výšku 50 cm, délku 40 cm a šířku 17 cm. Skleněný květináč má průměr 17 cm a výšku 12,5 cm. Stolní lampa je dodávána s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Roslini doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Stolní lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Zajistěte si doma útulnost s veselou stolní lampou Roslini!

Tento akční a ve slevě produkt Moderní stolní lampa černá se sklem plochým kulatým - Roslini od této skvělé značky QAZQA máte možnost pořídit právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Cenově vychází na 1 009 Kč.