Moderní stolní lampa černá s šedým stínidlem 25 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104199 Moderní svítidlo do každého interiéru. Stolní lampa Simplo je doplňkem vašeho interiéru.... více informací »
Moderní stolní lampa černá s šedým stínidlem 25 cm - Simplo
Značka: QAZQA
1 179 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104199 Moderní svítidlo do každého interiéru. Stolní lampa Simplo je doplňkem vašeho interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104199
Moderní svítidlo do každého interiéru. Stolní lampa Simplo je doplňkem vašeho interiéru. Simplo je černá ocelová stolní lampa. Krásné stínidlo, které je součástí balení, je vyrobeno z krásné šedé látky a uvnitř má šedou barvu. Samotná lampa má výšku 60 cm a průměr 25 cm. Základna má průměr 14 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Ideální pro umístění na odkládací stolek nebo příborník! Dodává se bez světelného zdroje, proto si pro doplnění objednejte světelný zdroj E27 (max. 40 wattů). Lampa se snadno stmívá pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Kabel a zástrčka jsou součástí dodávky. Vneste do svého domova extra atmosféru se stolní lampou Simplo! Hodně žádaný kus Moderní stolní lampa černá s šedým stínidlem 25 cm – Simplo můžete získat rovnou tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice nezařazené. Nyní najdete ještě další produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka prodává velmi kvalitní zboží.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Moderní stolní lampa černá s šedým stínidlem 25 cm - Simplo od společnosti se zárukou kvality QAZQA pohodlně seženete právě nyní na našich stránkách za outletovou cenu. Zrovna teď v akci za 1 179 Kč.