Moderní stolní lampa černá s ocelí – Milo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91146 Stylová klasika, tento Milo! Krásně zakončené černým stínidlem a patkou z oceli. Svítidlo má výšku 24,5 cm... více informací »
Moderní stolní lampa černá s ocelí - Milo
Značka: QAZQA
465 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91146 Stylová klasika, tento Milo! Krásně zakončené černým stínidlem a patkou z oceli. Svítidlo má výšku 24,5 cm...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91146
Stylová klasika, tento Milo! Krásně zakončené černým stínidlem a patkou z oceli. Svítidlo má výšku 24,5 cm a délku a šířku 12 cm. Noha má rozměr 12 cm x 12 cm. Předmět je dodáván s kabelem o délce 150 cm. Dokončete své Milo E14 (max. 25 Watt) a poskytněte domu atmosférické světlo! Lampa je také stmívatelná externím stmívačem. Tento Milo je skutečným tvůrcem atmosféry doma!Tento designový produkt máte možnost pořídit taky na našem webu v rubrice stolni lampy. Nyní najdete kvalitní kousky z této populární rubriky za extra cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka má k dispozici vysoce kvalitní produkty. Však to vidíte sami!

Tento levný výrobek Moderní stolní lampa černá s ocelí - Milo můžete pořídit zde teď za výprodejovou cenu. Ceny od 405.00 Kč! 465 Kč.