Moderní stolní lampa černá s červeným stínidlem 25 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104195 Moderní stolní lampa do každého interiéru! Krásná rezavě zbarvená digestoř dodá... více informací »
Moderní stolní lampa černá s červeným stínidlem 25 cm - Simplo
Značka: QAZQA
1 189 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104195 Moderní stolní lampa do každého interiéru! Krásná rezavě zbarvená digestoř dodá...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104195
Moderní stolní lampa do každého interiéru! Krásná rezavě zbarvená digestoř dodá vašemu interiéru hřejivý pocit. Simplo je černá ocelová stolní lampa. Krásné stínidlo, které je k němu dodáváno, je vyrobeno z látky, v krásné červeno-oranžové barvě. Samotná lampa má výšku 60 cm a průměr 25 cm. Základna má průměr 14 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Ideální pro umístění na odkládací stolek nebo příborník! Dodává se bez světelného zdroje, proto si pro doplnění objednejte světelný zdroj E27 (max. 40 wattů). Lampa se snadno stmívá pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Kabel a zástrčka jsou součástí dodávky. Vneste do svého domova extra atmosféru se stolní lampou Simplo! Vysoce kvalitní kus Moderní stolní lampa černá s červeným stínidlem 25 cm jde sehnat právě nyní na webu v rubrice stolni lampy! Nyní můžete koupit parádní produkty z této populární sekce za akční cenu! Tato značka QAZQA pro vás připravuje top výrobky. A tady je důkaz. To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Zcela unikátní produkt Moderní stolní lampa černá s červeným stínidlem 25 cm - Simplo od naší známé značky QAZQA pořídíte u nás až neuvěřitelně levně. Teď v akci 1 189 Kč.