Moderní stolní lampa černá s černým stínidlem 25 cm – Simplo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104194 Stolní lampa simplo je svým designem jednoduchá, ale velmi stylová! Skvěle se hodí do... více informací »
Moderní stolní lampa černá s černým stínidlem 25 cm - Simplo
Značka: QAZQA
1 179 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104194 Stolní lampa simplo je svým designem jednoduchá, ale velmi stylová! Skvěle se hodí do...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104194
Stolní lampa simplo je svým designem jednoduchá, ale velmi stylová! Skvěle se hodí do moderního interiéru. Stolní lampa je vyrobena z látky s ocelí a má černou povrchovou úpravu. Simplo má průměr 25 cm a výšku 60 cm. Základna má průměr 14 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 25 cm a výšku 25 cm. Šňůra má délku 250 cm. Stolní lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Pro větší atmosféru je stolní lampa stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Simplo je krásná stolní lampa do obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Ve skutečnosti se hodí do každé místnosti v domě. Dokončete svůj moderní interiér pomocí Simplo! Tento vynikající výrobek lze zakoupit právě teď tu na našem webu zařazený v sekci stolni lampy! Nyní můžete najít akční výrobky z této oblíbené kategorie za super cenu.

Tento oblíbený výrobek Moderní stolní lampa černá s černým stínidlem 25 cm - Simplo pocházející od značky QAZQA máte možnost koupit tady nyní skutečně levně. Nyní pořídíte za 1 179 Kč.