Moderní stolní lampa černá – Roslina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103797 Chcete svůj malý stůl efektivně a atraktivně vyzdobit? To je u stolní lampy Rosina naprosto... více informací »
Moderní stolní lampa černá - Roslina
Značka: QAZQA
385 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103797 Chcete svůj malý stůl efektivně a atraktivně vyzdobit? To je u stolní lampy Rosina naprosto...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103797
Chcete svůj malý stůl efektivně a atraktivně vyzdobit? To je u stolní lampy Rosina naprosto možné. Tato stolní lampa je dodávána se skleněnou nádobou na vaši oblíbenou pokojovou rostlinu (rostlina není součástí dodávky). Stolní lampa má délku 24 cm, šířku 12 cm a výšku 43 cm. Základna má průměr 15,5 cm a výšku 3 cm. Tuto stolní lampu doplníte světelným zdrojem E27 až 60 wattů. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače. Světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Tato stolní lampa je ideální pro použití jako základní osvětlení nebo náladové osvětlení. Efektivně využijte svůj prostor a vytvořte více atmosféry se stolní lampou Roslina!

Diskontní kus Moderní stolní lampa černá - Roslina od známého předního výrobce QAZQA snadno můžete pořídit momentálně v naši nabídce za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 385 Kč.