Moderní stolní lampa bílá – Lofty

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98299 Roztomilá stolní lampa! Tento Lofty poskytuje příjemné světlo v domě. Je to velmi nadčasová lampa díky... více informací »
Moderní stolní lampa bílá - Lofty
Značka: QAZQA
495 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98299 Roztomilá stolní lampa! Tento Lofty poskytuje příjemné světlo v domě. Je to velmi nadčasová lampa díky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98299
Roztomilá stolní lampa! Tento Lofty poskytuje příjemné světlo v domě. Je to velmi nadčasová lampa díky bílé barvě a zlatému interiéru stínu. Má výšku 32 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o maximální délce 235 cm. Lofty doplníte světelným zdrojem, který se vejde do kování E14 (max. 40 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Tato stolní lampa vytváří příjemnou atmosféru ve vašem obývacím pokoji vedle pohovky, v ložnici nebo jako poutač v hale. Jděte si pro zábavu s Lofty!
Tento skvělý kousek Moderní stolní lampa bílá – můžete koupit v pohodě tu na našem webu v rubrice stolni lampy! Máme pro vás zlevněné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! To ale není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní produkt Moderní stolní lampa bílá - Lofty od výrobce s dlouholetou historií QAZQA jednoduše získáte bezpečně online napořád výhodně! Výhodně teď u nás za 495 Kč.