Moderní stojící venkovní lampa černá 90 cm IP54 – Marshall

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103876 Dodejte svému venkovnímu prostředí atmosféru pomocí venkovní stojací lampy Marshall. Super pěkné vedle... více informací »
Moderní stojící venkovní lampa černá 90 cm IP54 - Marshall
Značka: QAZQA
2 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103876 Dodejte svému venkovnímu prostředí atmosféru pomocí venkovní stojací lampy Marshall. Super pěkné vedle...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103876
Dodejte svému venkovnímu prostředí atmosféru pomocí venkovní stojací lampy Marshall. Super pěkné vedle předních dveří, zahradní cesty nebo na okraji zahrady. Marshall je vyroben z hliníku se sklem a je dokončen v černé barvě. Sklo obklopující světelný zdroj dodává lampě moderní vzhled. Má výšku 90 cm, délku 16,7 cm a šířku 13,6 cm. Stojící venkovní lampu doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 18 W). Ujistěte se, že si objednáte ten, který také vypadá hezky, protože je jasně viditelný na svítidle. Marshall má hodnotu IP IP54, díky čemuž je odolný proti stříkající vodě. Tak ideální pro zahradu! Ozdobte své venkovní prostředí stojací venkovní lampou Marshall.
Tento kvalitní a levný produkt Moderní stojící venkovní lampa černá 90 cm IP54 – Marshall můžete koupit právě nyní tady a teď na našem webu v rubrice venkovni stojaci lampy. Nyní si můžete koupit skvělé produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu.

Velmi oblíbený produkt Moderní stojící venkovní lampa černá 90 cm IP54 - Marshall od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA jednoduše můžete získat aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně! Nyní pořídíte za 2 559 Kč.