Moderní stojící venkovní lampa černá 70 cm – Odense

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98411 Skutečným poutačem venkovního osvětlení je tato venkovní lampa Odense! Toto venkovní... více informací »
Moderní stojící venkovní lampa černá 70 cm - Odense
Značka: QAZQA
1 215 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98411 Skutečným poutačem venkovního osvětlení je tato venkovní lampa Odense! Toto venkovní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98411
Skutečným poutačem venkovního osvětlení je tato venkovní lampa Odense! Toto venkovní svítidlo je dodáváno bez zdroje světla; ujistěte se, že máte světelný zdroj, který zapadá do objímky E27 (max. 13 W). Má celkovou výšku 70 cm a průměr 8,5 cm. Základna má průměr 14 cm. Tento Odense můžete ztlumit externím stmívačem, abyste večer získali extra atmosféru! Hodí se perfektně do moderního prostředí, ale dává každé zahradě nebo terase nadčasový rozměr! Lampa je vyrobena z nerezové oceli. S hodnotou IP IP44 je dokonale odolný vůči dešťové vodě. Poskytněte pěkný poutač na terase nebo u předních dveří s Odense!

Zcela unikátní produkt Moderní stojící venkovní lampa černá 70 cm - Odense od přední společnosti QAZQA je k dostání právě teď extra výhodně! Zrovna teď v akci za 1 215 Kč.