Moderní stojící venkovní lampa 70 cm antracit IP44 – Dánsko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90083 Stojící venkovní lampa nejvyšší kvality s povrchovou úpravou z vysoce kvalitního hliníku... více informací »
Moderní stojící venkovní lampa 70 cm antracit IP44 - Dánsko
Značka: QAZQA
929 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90083 Stojící venkovní lampa nejvyšší kvality s povrchovou úpravou z vysoce kvalitního hliníku...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90083
Stojící venkovní lampa nejvyšší kvality s povrchovou úpravou z vysoce kvalitního hliníku s polyesterovým práškovým nástřikem a čirým plastovým odstínem. Tento moderní stmívatelný tmavě šedý Dánsko je krásně navržen tak, aby díky jasnému stínu atraktivně osvětlil vaši zahradu nebo terasu. Toto Dánsko má hodnotu IP IP44, takže je určeno do deště. Má výšku 70 cm a délku a šířku 8,5 cm. Dánsko je dodáváno bez světelného zdroje, takže si objednejte světelný zdroj s koncovkou E27 (velká koncovka) maximálně 13 Watt. Poznámka: Pokud je v digestoři vidět kondenzace, může to být způsobeno nedostatkem tepelného výkonu z LED žárovek, což pro svítidlo není žádný problém. Aby se zabránilo vlhkosti v svítidle, je tato stojící venkovní lampa vhodná pro různé světelné zdroje.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Moderní stojící venkovní lampa 70 cm antracit IP44 – Dánsko máte možnost nakoupit právě u nás v populární rubrice venkovni stojaci lampy. Najděte si zlevněné kousky z této známé rubriky za výborné peníze.

Ve slevě produkt Moderní stojící venkovní lampa 70 cm antracit IP44 - Dánsko od oblíbené značky QAZQA snadno můžete sehnat aktuálně na webu za nejnižší cenu! Levně za 929 Kč.