Moderní stojící venkovní lampa 50 cm antracit IP44 – Dánsko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90082 Stojící venkovní lampa nejvyšší kvality s povrchovou úpravou z vysoce kvalitního hliníku... více informací »
Moderní stojící venkovní lampa 50 cm antracit IP44 - Dánsko
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90082 Stojící venkovní lampa nejvyšší kvality s povrchovou úpravou z vysoce kvalitního hliníku...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90082
Stojící venkovní lampa nejvyšší kvality s povrchovou úpravou z vysoce kvalitního hliníku s polyesterovým práškovým nástřikem a čirým plastovým odstínem. Tento moderní stmívatelný tmavě šedý Dánsko je krásně navržen tak, aby díky jasnému stínu atraktivně osvětlil vaši zahradu nebo terasu. Toto Dánsko má hodnotu IP IP44, takže je určeno do deště. Má výšku 50 cm a délku a šířku 8,5 cm. Dánsko je dodáváno bez světelného zdroje, takže si objednejte světelný zdroj s koncovkou E27 (velká koncovka) maximálně 13 Watt. Poznámka: Pokud je v digestoři vidět kondenzace, může to být způsobeno nedostatkem tepelného výkonu z LED žárovek, což pro svítidlo není žádný problém. Aby se zabránilo vlhkosti v svítidle, je toto nástěnné svítidlo vhodné pro různé světelné zdroje.
Hodně povedený výrobek Moderní stojící venkovní lampa 50 cm antracit IP44 – Dánsko je k dostání pohodlně tu na webu v oblíbené rubrice venkovni stojaci lampy. Získejte akční produkty z této populární sekce za super peníze! Tato značka QAZQA pro vás připravuje prvotřídní výrobky

Tento zlevněný výrobek Moderní stojící venkovní lampa 50 cm antracit IP44 - Dánsko od známé společnosti QAZQA jednoduše naleznete zrovna dnes napořád výhodně! Aktuálně v akci za 775 Kč.