Moderní stojací ocelová lampa včetně LED – Berdien

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98220 Stojací lampa Berdien je moderní svítidlo, které je krásně ocelové. Je výškově nastavitelný: minimálně... více informací »
Moderní stojací ocelová lampa včetně LED - Berdien
Značka: QAZQA
1 325 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98220 Stojací lampa Berdien je moderní svítidlo, které je krásně ocelové. Je výškově nastavitelný: minimálně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98220
Stojací lampa Berdien je moderní svítidlo, které je krásně ocelové. Je výškově nastavitelný: minimálně 121 cm vysoký a maximálně 163 cm vysoký. To je super snadné, když si chcete číst knihu v obývacím pokoji. Noha má průměr 18 cm. Předmět je dodáván s kabelem o maximální délce 200 cm. Lampa obsahuje LED (nemůžete ji tedy vyměnit). LED vydrží dlouho (20 000 hodin svícení). LED osvětlení má celkem 450 lumenů a 2700 Kelvinů: teplé bílé útulné světlo! Lampu můžete stmívat dotykovým stmívačem na svítidle: tak si sami určete atmosféru v domě! Doplňte svůj moderní interiér stojací lampou Berdien.
Kvalitní a levný produkt jde získat bez obtíží na našem webu zařazený v sekci stojaci lampy. Nyní můžete najít ještě další zboží z této oblíbené rubriky za internetové ceny.

Tento skvělý produkt Moderní stojací ocelová lampa včetně LED - Berdien od našeho známého výrobce QAZQA pohodlně seženete u nás právě opravdu výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 1 325 Kč.