Moderní stojací ocelová lampa se čtecím ramenem včetně LED a stmívače – Divo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104097 Není to úžasné číst knihu na gauči? Se stojací lampou Divo je to ještě hezčí díky... více informací »
Moderní stojací ocelová lampa se čtecím ramenem včetně LED a stmívače - Divo
Značka: QAZQA
3 019 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104097 Není to úžasné číst knihu na gauči? Se stojací lampou Divo je to ještě hezčí díky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104097
Není to úžasné číst knihu na gauči? Se stojací lampou Divo je to ještě hezčí díky přídavnému světlu na čtení! Stojací lampa Divo je moderní stojací lampa vyrobená z oceli. Má navíc ohebné světlo na čtení. Stojací lampa má výšku 195 cm, délku 64 cm a průměr 34,8 cm. Základna má průměr 28 cm a výšku 4 cm. Velký světelný bod má průměr 28 cm a výšku 2 cm. Součástí jsou také dva světelné zdroje (nevyměnitelné LED) a mají průměrnou dobu svícení 30 000 hodin. Poskytuje 1600 lumenů světla, což je docela hodně! Naštěstí můžete lampu podle potřeby stmívat pomocí stmívače, který je součástí dodávky. LED lampy mají teplotu světla 2700 Kelvinů (teplé bílé světlo). Lampa je dodávána s kabelem a zástrčkou (délka 180 cm) pro milovníky knih, které musí mít!
Oblíbený a kvalitní produkt Moderní stojací ocelová lampa se čtecím ramenem včetně LED a stmívače – Divo je k sehnání také na webu ve známé kategorii stojaci lampy. Připravili jsme pro vás jiné produkty ve zmíněné rubrice za parádní cenu. Známý dodavatel QAZQA představuje vysoce kvalitní výrobky. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Moderní stojací ocelová lampa se čtecím ramenem včetně LED a stmívače - Divo od dodavatele s dobrým jménem QAZQA je k dispozici právě teď v nabídce ve slevě. Aktuálně v akci za 3 019 Kč.