Moderní stojací ocelová 3-světelná lampa – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103904 Hledáte moderní stojací lampu? Pak je Jeana přesně to, co hledáte! Jeho elegantní design v... více informací »
Moderní stojací ocelová 3-světelná lampa - Jeana
Značka: QAZQA
1 415 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103904 Hledáte moderní stojací lampu? Pak je Jeana přesně to, co hledáte! Jeho elegantní design v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103904
Hledáte moderní stojací lampu? Pak je Jeana přesně to, co hledáte! Jeho elegantní design v kombinaci s barvou oceli zajišťuje, že se hodí do každé místnosti. Stojací lampa je vyrobena z oceli a zachovala si původní barvu. Má průměr 22 cm a výšku 150 cm. Základna má průměr 22 cm a výšku 1,5 cm. Každé stínidlo má průměr 5,7 cm a výšku 8 cm. Jeana je dodávána se šňůrou o délce 200 cm. Stojací lampu doplníte 3 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku GU10 (max. 7 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Jeana je krásná stojací lampa do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Dodá vašemu interiéru moderní šmrnc, který potřebujete!

Exkluzivní kus Moderní stojací ocelová 3-světelná lampa - Jeana od známého dodavatele QAZQA jde nakoupit u nás právě skutečně výhodně! Nyní pořídíte od 1 415 Kč.