Moderní stojací lampa zlaté sametové stínidlo růžová 50 cm – Redakce

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104964 Mohl by váš interiér využít moderní nádech? Pak je Editor to, co hledáte. Tato stojací lampa je vyrobena z... více informací »
Moderní stojací lampa zlaté sametové stínidlo růžová 50 cm - Redakce
Značka: QAZQA
4 475 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104964 Mohl by váš interiér využít moderní nádech? Pak je Editor to, co hledáte. Tato stojací lampa je vyrobena z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104964
Mohl by váš interiér využít moderní nádech? Pak je Editor to, co hledáte. Tato stojací lampa je vyrobena z tkaniny s ocelí. Jeho základna má mramorový vzhled, noha je mosazná a v kombinaci se sametově růžovým odstínem se perfektně hodí do moderního interiéru. Má délku 102,3 cm, šířku 50 cm a je výškově nastavitelný; minimálně 152 cm a maximálně 190,8 cm. Základna má průměr 35 cm a výšku 5 cm. Šňůra má délku 250 cm. Sametově růžové stínítko má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Vnitřek stínidla má zlatou barvu, která v místnosti vytváří teplý světelný efekt. Stojací lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Zútulněte si interiér pomocí stojací lampy Editor!Unikátní a žádaný produkt Moderní stojací lampa zlaté sametové je dostupný prostě tu na našich stránkách zařazený v sekci stojaci lampy! Nyní můžete získat ostatní výrobky z naší sekce za super ceny! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další vybrané kousky od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Moderní stojací lampa zlaté sametové stínidlo růžová 50 cm - Redakce s osvědčenou značkou QAZQA můžete najít tady nyní v akci! Cenově vychází na 4 475 Kč.