Moderní stojací lampa zlatá se sklem – Dome

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97092 Dome je moderní poutač ve vašem obývacím pokoji. Je zakončeno zlatým svítidlem a otevřeným skleněným... více informací »
Moderní stojací lampa zlatá se sklem - Dome
Značka: QAZQA
1 795 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97092 Dome je moderní poutač ve vašem obývacím pokoji. Je zakončeno zlatým svítidlem a otevřeným skleněným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97092
Dome je moderní poutač ve vašem obývacím pokoji. Je zakončeno zlatým svítidlem a otevřeným skleněným stínidlem, díky čemuž je zdroj světla krásně viditelný! Svou lampu doplňte nápadným světelným zdrojem, který se vejde do objímky E27 (max. 40 W). Svítilna je také stmívatelná pomocí externího stmívače, takže je večer díky Dome mimořádně útulná! Lampa má celkovou výšku 148 cm. Základna má průměr 25 cm. Výrobek je dodáván s kabelem o délce 245 cm. Poskytněte doma pěkný doplněk s podlahovou lampou Dome!
Tento levný kus Moderní stojací lampa zlatá jde sehnat zrovna na našem webu zařazený v rubrice stojaci lampy. Nyní najdete ještě podobné produkty z naší rubriky v akci! Věhlasný dodavatel QAZQA má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky.

Tento nejprodávanější produkt Moderní stojací lampa zlatá se sklem - Dome od známého předního výrobce QAZQA můžete koupit momentálně na našich stránkách skutečně levně! Akční cena od 1 795 Kč.