Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem – Hella

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98189 Velmi funkční stojací lampa s ramenem na čtení. Tato lampa na čtení Hella má... více informací »
Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem - Hella
4 103,20 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 98189 Velmi funkční stojací lampa s ramenem na čtení. Tato lampa na čtení Hella má...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 98189
Velmi funkční stojací lampa s ramenem na čtení. Tato lampa na čtení Hella má celkovou výšku 187 cm. Noha má průměr 28 cm. Je dodáván s kabelem o délce 220 cm. Obě žárovky lze ovládat odděleně od sebe. Čtecí rameno je velmi snadno nastavitelné; užitečné pro čtení! Vezměte prosím na vědomí: toto čtecí rameno není stmívatelné, a proto je vhodné pouze pro funkční světlo! Stojací lampa má svítidlo (průměr 29 cm) včetně LED (integrované do svítidla). Tato LED má 3000 Kelvinů, čtecí rameno má také 3000 Kelvinů. Uplighter je na svítidle stmívatelný. Lampa vydrží v průměru 25 000 hodin hoření. Super funkční stojací lampa na čtení a díky funkci stmívání na podlahové lampě vytvoří atmosféru ve vašem interiéru! Tento unikátní produkt lze koupit bez obtíží tady u nás ve známé kategorii stojaci lampy! Prozkoumejte ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie z pohodlí domova. Věhlasná značka Leuchten Direct vám může poskytnout velmi kvalitní zboží. Však to vidíte sami! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Leuchten Direct. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Moderní stojací lampa z oceli včetně LED s čtecím ramenem - Hella originál od výrobce Leuchten Direct pohodlně pořídíte právě zde za výprodejovou cenu! Akční cena od 4 103,20 Kč.