Moderní stojací lampa z oceli včetně LED a stmívače – Belinda

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98145 Belinda je moderní stojací lampa, která se hodí do každého elegantního interiéru. Má výšku 142,5 cm.... více informací »
Moderní stojací lampa z oceli včetně LED a stmívače - Belinda
Značka: Paul Neuhaus
5 949 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98145 Belinda je moderní stojací lampa, která se hodí do každého elegantního interiéru. Má výšku 142,5 cm....

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98145
Belinda je moderní stojací lampa, která se hodí do každého elegantního interiéru. Má výšku 142,5 cm. Položka je dodávána s kabelem a zástrčkou o délce 210 cm. Noha má průměr 23 cm. Lampa má integrované LED, díky čemuž je velmi energeticky účinná (nevyměnitelná). V průměru vydrží lampa 25 000 hodin hoření. Svítí funkčním bílým světlem díky 3100 lumenům a 3000 Kelvinům. Perfektní lampa v kanceláři nebo v hale jako poutač očí. Naštěstí můžete tuto lampu také ztlumit pomocí přiloženého stmívače na spínači. Tímto způsobem vytvoříte večer útulnou atmosféru! Přineste do svého domova jedinečný kousek s touto Belindou a jejími neobvyklými tvary. Tento nejprodávanější produkt Moderní stojací lampa z oceli včetně můžete sehnat ještě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice stojaci lampy! Nyní můžete najít parádní kusy z naší sekce ve slevě. To ovšem není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od značky Paul Neuhaus. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Paul Neuhaus dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží.

Tento designový produkt Moderní stojací lampa z oceli včetně LED a stmívače - Belinda od značky s tradicí a dobrou pověstí Paul Neuhaus pohodlně seženete zde nyní za výhodnou cenu. V akci za 5 949 Kč.