Moderní stojací lampa z oceli včetně LED a 3stupňového stmívače – Stylová

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92023 Volské oko, jak by to mohlo být jinak se jménem jako Stylish? Tato štíhlá stojací lampa... více informací »
Moderní stojací lampa z oceli včetně LED a 3stupňového stmívače - Stylová
Značka: QAZQA
3 259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92023 Volské oko, jak by to mohlo být jinak se jménem jako Stylish? Tato štíhlá stojací lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92023
Volské oko, jak by to mohlo být jinak se jménem jako Stylish? Tato štíhlá stojací lampa bude doplňkem každého interiéru a bude skutečným světelným bodem, abyste si ji mohli užít znovu a znovu! Kompletní s vestavěným LED modulem (960 lumenů a 3000 Kelvinů) a také stmívatelným ve 3 krocích pomocí přepínače na zařízení … Ideální! Lampa má výšku 150 cm, délku 55,1 cm a šířku 14 cm. Noha má délku 18 cm a šířku 14 cm. Šňůra má délku 270 cm. Rozhodněte se, že doma poutáte pozornost se Stylish. Žádaný kousek můžete pořídit jednoduše tu na našem webu v rubrice stojaci lampy. Máme pro vás akční produkty z této oblíbené sekce za nejnižší cenu! Výrobce QAZQA dlouhodobě nabízí vynikající zboží Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Podívejte se taky na další skvělé produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Moderní stojací lampa z oceli včetně LED a 3stupňového stmívače - Stylová od společnosti s výborným jménem QAZQA naleznete na našich stránkách nyní za báječnou cenu! Nyní získáte od 3 259 Kč.