Moderní stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED – Eva

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93833 Zastavte hledání dokonalé stmívatelné stojací lampy, našli jste ji! Štíhlá postava se... více informací »
Moderní stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED - Eva
Značka: QAZQA
4 679 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93833 Zastavte hledání dokonalé stmívatelné stojací lampy, našli jste ji! Štíhlá postava se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93833
Zastavte hledání dokonalé stmívatelné stojací lampy, našli jste ji! Štíhlá postava se skvěle hodí k různým stylům interiéru, včetně toho vašeho! LED žárovky jsou namontovány na pružné trubici, takže si můžete posvítit tam, kde potřebujete! Lampa se snadno ovládá pomocí stmívačů na stojanu a vytváří dokonalé světlo. Lampa je také velmi energeticky účinná, protože má dva LED moduly s celkovým výkonem 900 lumenů, 3000 Kelvinů a 20 000 hodinami svícení. Lampa má minimální výšku 128 cm a maximální výšku 158 cm, délku 63 cm a šířku 25 cm. Základna má průměr 25 cm. Užitečná lampa pro každého, kdo chce trochu světla navíc.
Hodně povedený kus Moderní stojací lampa z oceli s lampou na můžete získat právě tu umístěný v sekci stojaci lampy. Nyní si můžete pořídit skvělé výrobky z této oblíbené sekce ve slevě.

Hodně povedený kousek Moderní stojací lampa z oceli s lampou na čtení vč. LED - Eva od populárního výrobce QAZQA snadno můžete pořídit zde za extra cenu! Nabídky již od 4 679 Kč.