Moderní stojací lampa stativ bílá se šedým velurovým odstínem 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104124 Obohaťte svůj interiér touto krásnou bílou stativovou lampou se sametově šedým odstínem.... více informací »
Moderní stojací lampa stativ bílá se šedým velurovým odstínem 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
2 579 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104124 Obohaťte svůj interiér touto krásnou bílou stativovou lampou se sametově šedým odstínem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104124
Obohaťte svůj interiér touto krásnou bílou stativovou lampou se sametově šedým odstínem. Kapuce je vyrobena z měkkého sametu s hnědým vnitřkem. Při zapnutí osvětlení tak vznikne příjemný efekt teplého světla. Lampa má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Podle potřeby doplňte tuto podlahovou lampu o světelný zdroj E27 (max. 60 W). Vyberte si tedy svoji dokonalou funkčnost této lampy sami: chystáte se na základní osvětlení, náladové osvětlení nebo funkční osvětlení? Vyberte si ideální zdroj světla a je to možné. Chcete ztlumit osvětlení? To je možné pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Začněte s touto krásnou stojací lampou Tripod Classic!Akční a ve slevě produkt máte možnost sehnat ještě u nás umístěný v kategorii stojaci lampy! Získejte zlevněné výrobky z naší sekce z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další zboží značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Moderní stojací lampa stativ bílá se šedým velurovým odstínem 50 cm - Tripod Classic od oblíbené značky QAZQA pohodlně dostanete v naší internetové nabídce extra se slevou. Ve skvělé akci za 2 579 Kč.