Moderní stojací lampa stativ bílá s odstínem taupe 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104120 Hledáte opravdu stylovou lampu? Jděte na Tripod Classis bílý s tupým odstínem. Tato barevná kombinace... více informací »
Moderní stojací lampa stativ bílá s odstínem taupe 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
2 355 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104120 Hledáte opravdu stylovou lampu? Jděte na Tripod Classis bílý s tupým odstínem. Tato barevná kombinace...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104120
Hledáte opravdu stylovou lampu? Jděte na Tripod Classis bílý s tupým odstínem. Tato barevná kombinace přináší do vašeho interiéru naprostý klid. Lampa má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Podle potřeby doplňte tuto podlahovou lampu o světelný zdroj E27 (max. 60 W). Vyberte si tedy svoji dokonalou funkčnost této lampy sami: chystáte se na základní osvětlení, náladové osvětlení nebo funkční osvětlení? Vyberte si ideální zdroj světla a je to možné. Chcete ztlumit osvětlení? To je možné pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Začněte s touto krásnou stojací lampou Tripod Classic!

Kvalitní produkt Moderní stojací lampa stativ bílá s odstínem taupe 50 cm - Tripod Classic od společnosti se zárukou kvality QAZQA jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách za super cenu. Zrovna teď v akci za 2 355 Kč.