Moderní stojací lampa stativ bílá s hnědým odstínem 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104123 Tato verze stativu Classic je skutečným výrobcem nálad. Teplá barva hnědé kapoty poskytuje... více informací »
Moderní stojací lampa stativ bílá s hnědým odstínem 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
2 335 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104123 Tato verze stativu Classic je skutečným výrobcem nálad. Teplá barva hnědé kapoty poskytuje...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104123
Tato verze stativu Classic je skutečným výrobcem nálad. Teplá barva hnědé kapoty poskytuje super atmosférický doplněk vašeho interiéru. To se perfektně hodí doma v moderním nebo venkovském interiéru. Lampa má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Podle potřeby doplňte tuto podlahovou lampu o světelný zdroj E27 (max. 60 W). Vyberte si tedy svoji dokonalou funkčnost této lampy sami: chystáte se na základní osvětlení, náladové osvětlení nebo funkční osvětlení? Vyberte si ideální zdroj světla a je to možné. Chcete ztlumit osvětlení? To je možné pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Začněte s touto krásnou stojací lampou Tripod Classic a udělejte svůj obývací pokoj, ložnici nebo kancelář kompletní.

Tento exkluzivní produkt Moderní stojací lampa stativ bílá s hnědým odstínem 50 cm - Tripod Classic od značky s dlouholetou historií QAZQA můžete najít zde za výhodnou cenu! Nyní za 2 335 Kč.