Moderní stojací lampa stativ bílá s bílým odstínem 50 cm – Tripod Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104118 Obohaťte svůj domov nebo kancelář o tuto krásnou stojací lampu s bílým stínem. Celá... více informací »
Moderní stojací lampa stativ bílá s bílým odstínem 50 cm - Tripod Classic
Značka: QAZQA
2 789 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104118 Obohaťte svůj domov nebo kancelář o tuto krásnou stojací lampu s bílým stínem. Celá...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104118
Obohaťte svůj domov nebo kancelář o tuto krásnou stojací lampu s bílým stínem. Celá bílá lampa zajišťuje, že lampu lze snadno kombinovat ve vašem interiéru. Kromě toho tato krásná základní klasika poskytuje příjemný elegantní a klidný vzhled ve vašem interiéru. Ideální pro použití jako krásné náladové osvětlení, základní osvětlení nebo funkční osvětlení. Lampa má výšku 136 cm a průměr 50 cm. Základna má průměr 42,2 cm. Lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Podle potřeby doplňte tuto podlahovou lampu o světelný zdroj E27 (max. 60 W). Chcete ztlumit osvětlení? To je možné pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Obohaťte svůj obývací pokoj, kancelář nebo ložnici touto krásnou moderní stojací lampou. Už nečekejte a začněte s Tripod Classic!

Unikátní výrobek Moderní stojací lampa stativ bílá s bílým odstínem 50 cm - Tripod Classic od známého dodavatele QAZQA seženete ještě dnes až neuvěřitelně levně! Ve skvělé akci za 2 789 Kč.