Moderní stojací lampa s černým odstínem – Bend

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94752 Tato krásná oblouková lampa s černým odstínem je pro vás skutečným poutačem v jedné z... více informací »
Moderní stojací lampa s černým odstínem - Bend
Značka: QAZQA
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94752 Tato krásná oblouková lampa s černým odstínem je pro vás skutečným poutačem v jedné z...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94752
Tato krásná oblouková lampa s černým odstínem je pro vás skutečným poutačem v jedné z vašich obytných oblastí. Kromě toho také zajistí příjemný světelný výkon a distribuci světla ve vaší místnosti! Oblouková lampa je vyrobena ze stylové oceli a díky černému odstínu je model ještě modernější. Betonový základ doplňuje lampu. Tím je zajištěno, že stojací lampa Bend dobře zapadá do dnešního průmyslového trendu. Pokud si tuto lampu objednáte, musíte si přesto pěkný světelný zdroj E27 zakoupit sami, protože tyto nejsou součástí lampy. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tuto lampu můžete například umístit vedle pohovky do rohu obývacího pokoje, abyste mohli osvětlit konferenční stolek, aniž byste zabrali spoustu místa! Lampa má výšku 210 cm, délku 80 cm a šířku 38 cm. Základna má průměr 29,5 cm. Šňůra má délku 250 cm. Doplňte svůj interiér o stojací lampu Bend!Tento výjimečný produkt Moderní stojací lampa s černým odstínem – Bend máte možnost najít bezprostředně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci stojaci lampy. Vyhledejte si ještě podobné výrobky z této populární kategorie za příznivou cenu.

Často hledaný produkt Moderní stojací lampa s černým odstínem - Bend od skvělého a známého výrobce QAZQA k dostání právě zde pořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 1 899 Kč.