Moderní stojací lampa dřevěný lněný odstín bílý 50 cm stativ – Telu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104159 Hledáte stojací lampu do moderního interiéru? Pak je Telu to, co hledáte! Tato stojací... více informací »
Moderní stojací lampa dřevěný lněný odstín bílý 50 cm stativ - Telu
Značka: QAZQA
1 269 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104159 Hledáte stojací lampu do moderního interiéru? Pak je Telu to, co hledáte! Tato stojací...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104159
Hledáte stojací lampu do moderního interiéru? Pak je Telu to, co hledáte! Tato stojací lampa na stativ je vyrobena ze dřeva. Jeho lněné stínítko je bílé a má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Celkový průměr lampy je 50 cm a je výškově nastavitelný, maximálně 161 cm a minimálně 131 cm. Základna má průměr 40 cm. Telu se dodává včetně kabelu (330 cm) a zástrčky. Světelný zdroj, díky kterému je Telu kompletní, má svítidlo E27 (max. 40 Watt). Objednejte je samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Telu se perfektně hodí do rohu obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Dokončete svůj interiér s Telu!

Neodolatelný produkt Moderní stojací lampa dřevěný lněný odstín bílý 50 cm stativ - Telu od společnosti s výborným jménem QAZQA můžete získat právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Na našich stránkách za 1 269 Kč.