Moderní stojací lampa černé lněné stínidlo žluté 50 cm – Redaktor

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104956 Hledáte poutač do vašeho interiéru? Pak je Editor to, co hledáte! Jeho nápadně žlutá kapuce okamžitě... více informací »
Moderní stojací lampa černé lněné stínidlo žluté 50 cm - Redaktor
Značka: QAZQA
3 055 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104956 Hledáte poutač do vašeho interiéru? Pak je Editor to, co hledáte! Jeho nápadně žlutá kapuce okamžitě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104956
Hledáte poutač do vašeho interiéru? Pak je Editor to, co hledáte! Jeho nápadně žlutá kapuce okamžitě upoutá pozornost. Opravdu veselá lampa. Editor je vyroben z látky s ocelí a povrchově upraven v černé barvě. Má délku 102,3 cm a šířku 50 cm. Svítidlo je výškově nastavitelné na minimálně 152 cm a maximálně na 190,8 cm. Noha má mramorový vzhled a má průměr 35 cm a výšku 5 cm. Šňůra svítidla má délku 250 cm. Žluté stínidlo má průměr 50 cm a výšku 25 cm. Vnitřek stínidla má zlatou barvu, při zapnutém osvětlení poskytuje teplý světelný efekt. Lampa je stmívatelná, když ji připojíte k externímu stmívači, který není součástí balení. Pro dokončení Editoru je třeba objednat světelný zdroj E27 (max. 60 Watt). Dolaďte svůj interiér veselou stojací lampou Editor!
Hodně povedený produkt Moderní stojací lampa černé můžete nakoupit bez obtíží tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii stojaci lampy! Získejte akční kusy ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu.

Ve slevě výrobek Moderní stojací lampa černé lněné stínidlo žluté 50 cm - Redaktor jednoduše seženete zde za výhodnou cenu. Nabídka od 3145.00 korun! 3 055 Kč.