Moderní stojací lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Berdien

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98221 Stojací lampa Berdien je lampa, která se perfektně hodí do vašeho moderního interiéru.... více informací »
Moderní stojací lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Berdien
Značka: QAZQA
2 645 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98221 Stojací lampa Berdien je lampa, která se perfektně hodí do vašeho moderního interiéru....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98221
Stojací lampa Berdien je lampa, která se perfektně hodí do vašeho moderního interiéru. Lampa je krásně dokončena v černé barvě, díky čemuž je velmi nadčasová. Je výškově nastavitelný: minimálně 121 cm vysoký a maximálně 163 cm vysoký. Je to velmi snadné, když si chcete přečíst knihu v obývacím pokoji. Lampa má délku 45,5 cm a šířku 18 cm. Základna má průměr 18 cm a výšku 3 cm. Položka je dodávána s kabelem o maximální délce 200 cm. Lampa obsahuje LED (takže ji nemůžete vyměnit). LED dioda vydrží dlouhou dobu (20 000 hodin hoření). LED osvětlení má celkem 690 lumenů a 2700 Kelvinů: teplé bílé útulné světlo! Lampu můžete ztlumit dotykovým stmívačem na svítidle: určete si tak atmosféru v domě sami! Doplňte svůj moderní interiér stojací lampou Berdien.

Hodně žádaný kus Moderní stojací lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Berdien od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA jednoduše můžete sehnat tady a teď právě za výprodejovou cenu! Právě nyní za 2 645 Kč.