Moderní stojací lampa černá včetně LED a stmívače – Bumu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102618 Je čas na úpravu vašeho interiéru nebo kanceláře? Pak si vyberte multifunkční stojací... více informací »
Moderní stojací lampa černá včetně LED a stmívače - Bumu
Značka: QAZQA
2 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102618 Je čas na úpravu vašeho interiéru nebo kanceláře? Pak si vyberte multifunkční stojací...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102618
Je čas na úpravu vašeho interiéru nebo kanceláře? Pak si vyberte multifunkční stojací lampu Bumu! Lampa je vysoká 180 cm a má průměr 25,5 cm. Stojací lampa je dodávána s kabelem (180 cm) se zástrčkou. Prostřednictvím tohoto svítidla můžete ztlumit zesilovač pomocí vestavěné LED (20 W) v lumenu i Kelvinu. Celkový lumen LED je 2 000 a lampu můžete ztlumit od 2 500 do 4 000 Kelvinů. Díky tomu je tato moderní stojací lampa ideální pro použití jako funkční osvětlení nebo náladové osvětlení. Protože je uplighter výklopný, můžete světlo nasměrovat na místa, kde ho potřebujete. Chystáte se na tuto praktickou stojací lampu? Pak okamžitě dodáte svému interiéru nebo kanceláři moderní vzhled!
Tento výjimečný produkt Moderní stojací lampa černá včetně LED a stmívače – Bumu jde nakoupit bezstarostně tu na webu zařazený v sekci stojaci lampy. Vyhledejte si ostatní zboží ve zmíněné rubrice snadno online. Významná značka QAZQA pro své zákazníky dodává velmi kvalitní sortiment Podívejte se sami! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce více kousků od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Moderní stojací lampa černá včetně LED a stmívače - Bumu značky QAZQA jde pořídit na našich stránkách opravdu výhodně. Teď za akční cenu 2 059 Kč.