Moderní stojací lampa černá se zlatem – VT 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103299 Stojací lampa VT 1 je skutečným výrobcem atmosféry pro váš domov! Protože vnitřek má... více informací »
Moderní stojací lampa černá se zlatem - VT 1
Značka: QAZQA
1 655 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103299 Stojací lampa VT 1 je skutečným výrobcem atmosféry pro váš domov! Protože vnitřek má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103299
Stojací lampa VT 1 je skutečným výrobcem atmosféry pro váš domov! Protože vnitřek má zlatou barvu, lampa poskytuje teplé světlo. Velmi útulné! Stojací lampa je vyrobena z oceli a je černá, s vnitřkem ze zlata. Má výšku 150 cm a průměr 30 cm. Podstavec má výšku 2,5 cm a průměr 22 cm. Stínidlo má výšku 20 cm a průměr 30 cm. Stojací lampa je dodávána s kabelem (250 cm) a zástrčkou. VT 1 můžete doplnit světelným zdrojem, který má svítidlo E27 (max. 60 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť! Chcete-li v místnosti vytvořit další atmosféru, můžete stojací lampu připojit ke stmívači, který není součástí dodávky. Hledáte atraktivní a moderní stojací lampu? Pak VT 1 je to, co hledáte!Hodně povedený produkt můžete koupit jednoduše na našem webu v populární kategorii stojaci lampy! Nyní si můžete pořídit podobné zboží ze zmíněné sekce za super ceny! Dodavatel QAZQA vám představuje vynikající produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a levný produkt Moderní stojací lampa černá se zlatem - VT 1 od společnosti QAZQA pohodlně dostanete tady za mimořádně nízkou cenu. Právě nyní za skvělou cenu 1 655 Kč.